Prague Car Festival 2013

Prague Car Festival 2013, Praha
zobrazit na mapě

Pro tuto akci nejsou vstupenky k dispozici.

O akci „Prague Car Festival 2013“

Druhý ročník netradiční motoristické výstavy Prague Car Festival nabídne opět unikátní podívanou.

Výstaviště PVA Letňany přivítá poslední prázdninový víkend již druhý ročník motoristické výstavy, která je zaměřena především na upravené automobily, luxusní, sportovní a závodní vozy, ameriky, elektromobily a bohatý doprovodný program.

V hale budou k vidění kromě více než 250 netradičních automobilů módní přehlídky a tanečnice, k tomu airbrush, bodypainting, herní konzole, soutěže o zajímavé ceny, firmy s příslušenstvím a další doprovodný program.

Jako hosté se představí kluby z české plochodrážní scény a krásné motocykly několika kategorií. Uvidíte také unikátní výstavu k 65. výročí plochodrážního závodu Zlatá přilba města Pardubice.

Na venkovní ploše si návštěvníci budou moci vyzkoušet elektromobily a sportovní vozy a zvýšit hladinu adrenalinu při revoluci v driftování v podobě jízd s vozy EASYDRIFT.

Zkrátka nepřijdou ani nejmenší. Pro ně je po oba dny připravený závod na speciálních šlapadlech, dětské hřiště, jízdy s RC modely, trenažery jízdy a další zábava.

Přijďte se podívat ve dnech 31.8.-1.9.2013 na výstaviště v Praze Letňanech. Více informací najdete na www.praguecarfestival.cz a na facebooku.

Místo konání

Prague Car Festival 2013, PVA Letňany, Beranových 667, Praha

Pořadatel této akce: Prague Car Festival, IČ: 26181363

Prodávejte vstupenky online!
Vytvořte si u nás zdarma stránku vaší akce a začněte prodávat vstupenky či registrace do 5 minut.
Vytvořit akci