Festiválek Český Šternberk

Tábořiště u Karla, Český šternberk
zobrazit na mapě

Pro tuto akci nejsou vstupenky k dispozici.

O akci „Festiválek Český Šternberk“

Druhý ročník hudebního festivalu proběhne 5. července 2014, a to v prostředí vodáckého tábořiště U Karla s výhledem na hrad Český Šternberk. Na festivalu vystoupí například kapely Buty, Imodium, Zoči Voči nebo Zakázaný ovoce. Vstupenky se dají zakoupit prostřednictvím společnosti Ticketon a jejich cena je 330 Kč.

Vodácké tábořiště U Karla bude tak již podruhé hostit hudební festival. V roce 2013 zde například vystoupily Rybičky 48 nebo Bára Zemanová s kapelou. Letos je hudební nabídka mnohem pestřejší. Můžete se těšit na kultovní kapelu Buty, která se na české hudební scéně pohybuje už od roku 1986. Skupina okolo Radka Pastrňáka složila písničky jako Nad stádem koní, Mám jednu ruku dlouhou (znáte z filmu Jízda) nebo Duj Duj Duj. Kapela Buty je headlinerem festiválku Český Šternberg.

Dále vystoupí například Imodium s deskou Valerie, která vyšla v roce 2013. Tato kapela působí na české hudební scéně už přes deset let a stala se z ní festivalová stálice. Další kapelou je například Zakázaný ovoce – punkrocková čtveřice z Říčan u Prahy. Tato skupina se během posledních let dostala do povědomí publika a prezentuje se zejména energickým živým vystoupením, které nenechá nikoho v klidu.

Zajímavým hostem na festivalu bude Milan Schelinger. Bratr Jiřího Schelingera převzal jeho tvorbu a už mnoho let s ní úspěšně koncertuje. Jedná se o skvělý a jedinečný zážitek, při kterém můžete zavzpomínat na písničky nejlepšího českého rockového zpěváka. Hlas Milana Schelingera je totiž velice podobný hlasu zesnulé legendy, takže když zavřete oči, může se vám zdát, že hity jako Holubí dům, Kartágo, Lukrécia Borgia nebo Jsem prý blázen jen znovu zpívá Jiří Schelinger.

Dalšími hudebními hosty budou Zoči Voči, O5 a Radeček, ATD, Voxel nebo Plán B. Brány areálu se otevřou ve 12:00. Koncerty začnou ve 14:00 a předběžný konec je naplánován na druhou hodinu ranní. Ale tím festival zdaleka nekončí. Po odehraných koncertech proběhne afterparty, kde budou i členové vystoupivších kapel. Ráno bude pro hosty připravena snídaně. Důležitá informace je, že v rámci zakoupení vstupenky můžete v areálu stanovat zdarma.

Místo konání

Tábořiště u Karla, Český Šternberk, Český šternberk

Pořadatel této akce: Festiválek Český Šternberk, IČ: 61068632

Prodávejte vstupenky online!
Vytvořte si u nás zdarma stránku vaší akce a začněte prodávat vstupenky či registrace do 5 minut.
Vytvořit akci