Táta

KD Rubín, Brno
zobrazit na mapě

Pro tuto akci nejsou vstupenky k dispozici.

O akci „Táta“

One man show – Roman Pomajbo

Líbil se vám Caveman? Pak rozhodně musíte vidět Tátu! Zapomeňte na sex, spánek a klid! Připravte si kapesníky, budete plakat od smíchu i dojetí. Humorná zpověď novopečeného otce o tom, jak intimní život jde do háje, oba partneři jsou podráždění a unavení – ale vlastně velmi, velmi šťastní… Večer plný humoru a dobré nálady zaručený!

Těhotenství, porod a plínky z pohledu moderního muže. Všechno je nakonec jinak, než jak jste se učili v předporodním kurzu. Výsledkem je novorozenec, který je šedozelený a celý pomačkaný. Vám ale bude připadat naprosto krásný a dokonalý. A potom to přijde – všichni by se rádi vyspali, ale nepodaří se to nikomu.
Celosvětově úspěšná komedie konečně také v Čechách!

Humorná zpověď novopečeného otce.

Předem vám prozradíme jen toto: Bez humoru to jednoduše nejde! Vstup dětí do našeho života všechno změní. Pánové, nejste v tom sami, přijďte se podívat, jak se to dá s humorem zvládnout. Ženy se naopak na chvíli dostanou mužům do hlavy a pochopí vše dosud nepochopené. A pokud ještě děti nemáte, nebo vám už odrostly? Nevadí, určitě se i vy v mnoha situacích najdete. V nové hře, která pochází z Islandu, se autor nechal inspirovat svou rolí otce a vtipně a výstižně provází diváka celým procesem otcovství. Být tátou je úžasné! Být dobrým tátou ale vyžaduje hodně odvahy, odhodlání a zručnosti. A také správného chlapa, který se s vámi rád podělí o vlastní zkušenosti a poradí vám, jak na to. Náš táta má totiž skvělé nápady a tajné finty, jak prožít šťastné otcovství… V hlavní a jediné roli herec a táta v jednom Roman Pomajbo. Táta tří krásných dcer, který má k tématu hodně co říct. Večer plný dobré nálady a humoru zaručený!

Náhledy sálu KD Rubín

Místo konání

KD Rubín, Makovského náměstí 3, Brno

Pořadatel této akce: KD RUBÍN, IČ: 70454884

Prodávejte vstupenky online!
Vytvořte si u nás zdarma stránku vaší akce a začněte prodávat vstupenky či registrace do 5 minut.
Vytvořit akci