WARP 04: John de Lancie

Kino Atlas, Praha
zobrazit na mapě

Pro tuto akci nejsou vstupenky k dispozici.

O akci „WARP 04: John de Lancie“

John de Lancie dorazí do Prahy oslavit příchod nového roku! S radostí přijal naše pozvání k setkání s fanoušky nejen Star Treku, ale i jeho dalších zajímavých rolí. Americký herec, producent, hudebník a spisovatel John de Lancie se proslavil hned několika televizními postavami. Mezi ty nejznámější patří Q ze seriálu Star Trek: The Next Generation, Star Trek: Deep Space Nine a Star Trek: Voyager, plukovník Frank Simmons ve Hvězdné bráně nebo Donald Margolis v Breaking Bad. Daboval i ve hře Assassin’s Creed III a velmi populární je jeho Discord v animovaném seriálu My Little Pony: Friendship Is Magic.

Přidejte si naši událost na Facebooku: https://www.facebook.com/events/868440406523208/876565045710744/

Ceny a termíny vstupenek:

GOLD vstupenka (1700 Kč) – limitovaná edice 10 vstupenek zahrnuje vstup na akci a na panel s hercem, autogram, na místě vytištěná a podepsaná (druhý autogram) fotografie s hercem, prioritní odbavení a sedadlo v první řadě. Součástí vstupenky je také speciální krátké meet&greet setkání s majiteli GOLD vstupenek těsně před začátkem akce.

Výhodný balíček (990 Kč, v prodeji pouze do 7. prosince) – zvýhodněný balíček obsahuje vstup na akci, na diskusní panel s Johnem de Lancie, společnou fotografii a autogram.

Základní vstupenka (550 Kč do 7. prosince, 650 Kč do 21. prosince, 750 Kč později a na místě) – vstup na akci a diskusní panel s Johnem de Lancie.

Autogram (250 Kč) – podpis od Johna de Lancie. V ceně je zahrnuta i promo fotografie k podpisu (velikost letter).

Fotografie (250 Kč) – společná fotografie s Johnem de Lancie.

Náhledy sálu Kino Atlas

Místo konání

Kino Atlas, Sokolovská 371/1, Praha

Pořadatel této akce: FAN BASE, s.r.o., IČ: 24743330

Prodávejte vstupenky online!
Vytvořte si u nás zdarma stránku vaší akce a začněte prodávat vstupenky či registrace do 5 minut.
Vytvořit akci