Jméno

KD Rubín, Brno
zobrazit na mapě

Pro tuto akci nejsou vstupenky k dispozici.

O akci „Jméno“

Hrají: Linda Rybová, Roman Zach, Jana Janěková ml., Jan Dolanský, Petr Lněnička

Mluvit se dá o všem. Při dobrém vínu, mezinárodní koloniální kuchyni a ve vznešeném současném pařížském prostředí, mezi dobrými přáteli a příbuznými by vlastně žádné téma nemělo být tabu.

Když se ale Vincent, úspěšný realitní makléř na večeři u své sestry Elizabeth, učitelky francouzštiny a švagra Pierra, profesora literatury, svěří se záměrem dát svému synovi jméno Adolf, zdá se, že hranice civilizované konverzace byla překročena. Středostavovské předsudky jsou zdá se přeci jen větší,, než se přítomní liberálové domnívali. Ke skutečné eskalaci dojde po odhalení nálože, která se skrývá v rodinné historii.

Úspěšně zfilmované komedie s největšími hvězdami Comedie Francais budou v představení Thomase Zielinského hrát Roman Zach. Linda Rybová, Jana Janěková mladší, Jan Dolanský a Petr Lněnička. Jméno je salonní komedií podle nejlepší francouzské tradice. Polštářová bitva omezenců a omezení, kteří jsou přesvědčeni o tom, že svá omezení už dávno překonali. Vysoce komický pohled na sebejisté zastánce svobodného myšlení.

Náhledy sálu KD Rubín

Místo konání

KD Rubín, Makovského náměstí 3, Brno

Pořadatel této akce: KD RUBÍN, IČ: 70454884

Prodávejte vstupenky online!
Vytvořte si u nás zdarma stránku vaší akce a začněte prodávat vstupenky či registrace do 5 minut.
Vytvořit akci