iCON Prague 2015

NÁRODNÍ TECHNICKÁ KNIHOVNA PRAHA, Praha 6
zobrazit na mapě

Pro tuto akci nejsou vstupenky k dispozici.

O akci „iCON Prague 2015“

Největší mezinárodní festival pro tech pozitivní lidi v Česku. Kombinace technologií a life hackingu – inovativních tipů a triků, díky nimž jde uspět i bez velkých rozpočtů nebo s omezeným časem.

Už třetím rokem se v pražské Národní technické knihovně sejde během dvou dní na tři tisíce lidí, aby si vyzkoušeli novinky pro svoje iPhony, tablety nebo ostatní chytrá zařízení, bavilii se a využili poradenství na místě. A taky se inspirovali řečníky z celého světa na oblast produktivity, zapojení technologií do každodenního života, osobního rozvoje i volného času.

KONFERENCE
Od pátku do neděle probíhají speciální konference. Více informací na www.iconprague.com.
V sobotu celý den iCONference zaměřená na Life Hacking s trendy, technikami a inspirativními příběhy. S hosty jako Mike Rohde (Skečnouting), Thomas Hellum (Slow TV), Frank Meeuwsen (Evernote), Petr Mára (trenér Apple) nebo vydavatelem Tomášem Baránkem.

V sobotu a v neděli probíhá také iCON Trénink. Každá z oblastí jako Skečnouting nebo Evernote se rozebírá krok za krokem s tím nejlepším lektorů z nejlepších.

Pro programátory a projekťáky v IT, kteří se zajímají o iOS a nejnovější trendy jako je internet věcí je tu v pátek iCON Dev.

Náhledy sálu NÁRODNÍ TECHNICKÁ KNIHOVNA PRAHA

Místo konání

NÁRODNÍ TECHNICKÁ KNIHOVNA PRAHA, Technická 6/2710, Praha 6

Pořadatel této akce: Origamico s.r.o. - ICON, IČ: 24142514

Prodávejte vstupenky online!
Vytvořte si u nás zdarma stránku vaší akce a začněte prodávat vstupenky či registrace do 5 minut.
Vytvořit akci