Silvestr s Mozartem - Die Zauberflöte (Kouzelná flétna)

Stavovské divadlo, Praha 1
od 8 020 Kč Koupit vstupenky

O akci „Silvestr s Mozartem - Die Zauberflöte (Kouzelná flétna)“

Účinkují sólisté s hosté Opery Národního divadla, Sbor Národního divadla, Orchestr Národního divadla a Akrobatická skupina Long Vehicle Circus.

Oslavte příchod nového roku jedinečným a stylovým galavečerem v duchu W. A. Mozarta. Nechte se okouzlit pohádkovým příběhem plným fantazie a humoru a užijte si slavnostní atmosféru při poslechu slavných árií Mozartovy Kouzelné flétny.

Po velkolepém úspěchu při pořádání silvestrovského večera v minulém roce bude pro vás i letos připraven neopakovatelný večer v produkci Národního divadla.

Těšit se můžete na prvotřídní umělecký i gastronomický zážitek v duchu slavného rakouského genia, novoroční přípitek s předními operními umělci a na půlnoční překvapení. Pravý Mozartovský večer prožijete v jedné z nejkrásnějších historických divadelních staveb v Evropě, ve Stavovském divadle, ve kterém v roce 1789 a 1791 sám slavný skladatel vystoupil a dirigoval premiéry svých oper.

V ceně vstupenky je zahrnuto představení Die Zauberflöte (Kouzelná flétna), bohatý a nápaditý raut doplněný neomezenou konzumací nealkoholických i alkoholických nápojů, tištěný program k představení a tanec na jevišti.

Program večera:
19:30 – welcome drink
20:30 – Kouzelná flétna, 1. jednání
21:35–22:35 – první přestávka, PAUSE GOLD DINNER & SHOWS
22:35 – Kouzelná flétna, 2. jednání
24:00–00.10 – půlnoční přípitek s umělci
0:10 – otevření MIDNIGHT GOLD DINNER & SHOWS
0:40–3:00 – tanec na jevišti za doprovodu živé hudby

Opera je nastudována v německém originálu a v představení jsou použity české a anglické titulky promítané nad jevištěm.

Místo konání

Stavovské divadlo, Ovocný trh, Praha 1

Diskuse

Pořadatel této akce: Národní Divadlo, IČ: