Terry Farrell v Praze

Hotel Svornost, Praha
zobrazit na mapě

Pro tuto akci nejsou vstupenky k dispozici.

O akci „Terry Farrell v Praze“

Star Trek slaví půl století – a my s ním. Oslavovat nebudeme sami: do Prahy dorazí půvabná Terry Farrell, představitelka Jadzie Dax ze seriálu Star Trek: Deep Space Nine. Setkání s ní proběhne v sobotu, 15. října 2016, v prostorách hotelu Svornost (zde se po akci s Terry Farrell bude později i konat samostatná večerní akce, tematický startrekový ples). Tradiční součástí bude panelová beseda, focení a autogramiáda.

Terry Farrell má za sebou úspěšnou kariéru na poli herectví i modelingu, v rámci které do sci-fi vod vkročila několikrát. Kromě DS9 hrála například v seriálu Quantum Leap, jako perličku lze uvést i roli kočky v americkém remaku Červeného trpaslíka. Určitě se tedy můžeme těšit na zajímavé povídání nejen ze světa Star Treku.

Přidejte si naši událost na Facebooku: https://www.facebook.com/events/494985034041336/

Ceny a termíny vstupenek:

Základní vstupenka (640 Kč do 4. září, 690 Kč do 30. září, 750 Kč později a na místě) – vstup na akci a diskusní panel s Terry Farrell.

Výhodný balíček (990 Kč do 4. září, 1090 Kč do 30. září, 1200 Kč později a na místě) – zvýhodněný balíček obsahuje vstup na akci, na diskusní panel s Terry Farrell, společnou fotografii a autogram.

GOLD vstupenka (1790 Kč do 4. září, 1890 Kč do 30. září) – limitovaná edice 10 vstupenek zahrnuje vstup na akci a na panel s Terry Farrell, autogram, na místě vytištěná a podepsaná (druhý autogram) fotografie s hercem, prioritní odbavení a sedadlo v první řadě. Součástí vstupenky je také speciální krátké meet & greet setkání s majiteli GOLD vstupenek těsně před začátkem akce.

Autogram (250 Kč) – podpis od Terry Farrell. V ceně je zahrnuta i promo fotografie k podpisu (cca. 8×10").

Fotografie (250 Kč) – společná fotografie s Terry Farrell (doručená digitálně po akci).

Autogram poštou (360 Kč) – Nemůžete se zúčastnit setkání s Terry Farrell, ale rádi byste na něj měli vzpomínku? Nabízíme Vám podpsovou službu. Vyberte si motiv (http://starsinprague.cz/wp-content/uploads/prehled-fotek.jpg) a k objednávce nám zašlete jeho číslo, případně jméno, kterému má být daná fotografie věnována (emailem na info@fkm-events.cz). Terry během své návštěvy fotografie osobně podepíše a my Vám je pak odešleme poštou. Odbaveny budou pouze objednávky, které budou na ticketon.cz nejpozději do 14. 10. 2016 zaplacené!!!

Místo konání

Hotel Svornost, Novozámecká 284, Praha

Pořadatel této akce: Stars In Prague, IČ: 73615153

Prodávejte vstupenky online!
Vytvořte si u nás zdarma stránku vaší akce a začněte prodávat vstupenky či registrace do 5 minut.
Vytvořit akci