Marina Sirtis v Praze

KC Novodvorská, 14200 Praha
250 Kč1 990 Kč Koupit vstupenky

O akci „Marina Sirtis v Praze“

Máme to potěšení vám oznámit, že jsme pro vás ve spolupráci s FKM-Events a CZ Kontinuum přichystali další startrekovou oslavu, abychom tak oslavili, že tomu bude letos právě 30 let od první epizody novodobého Star Treku Nová Generace. Poznamenejte si do kalendáře sobotní datum 10. června. Do Prahy vám opět přivezeme dalšího hosta, tentokráte představitelku nazapomenutelné role Deanny Troi ze seriálu Star Trek: Nová Generace (Star Trek: The Next Generation) Marinu Sirtis, která využívá výročí a po deseti letech se vrací co Čech pozdravit své fanoušky.

Setkání s Marinou proběhne v již tradičních prostorách Kulturního Centra Novodvorská na Praze 4. Opět vám poskytneme možnost setkat se s Marinou v úzkém okruhu fanoušků a tím vám zajistit přímo osobní kontakt.

Akce započne ve 12:00, kdy se Marina pozdraví při šampaňském a občerstvení s „Platinum a Gold“ hosty ve své šatně. Následně se přesune na jeviště před ostatními diváky, kde proběhne talk show a po moderovaném rozhovoru bude následovat půl hodina otázek z hlediště.

Následně Marina vylosuje malou tombolu a pak se přesune k fotostěně, kde započně focení s fanoušky. Na závěr se všem zůčastněným podepíše. Konec je plánován na 17:00.

Jsme velmi polichoceni, že Marina přijala naše pozvání a vrátí se do Prahy. Na své fanoušky se velmi těší a je zvědavá, zda aspoň některé i po těch letech pozná.

Informace o podrobném programu celého dne i místě konání budeme postupně upřesňovat v následujících dnech. Sledujte nás a aktualizace zde, či na našich nových sociálních sítích:

Událost na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1006947066104567/
Facebook: https://www.facebook.com/starsinprague/
Instagram: https://www.instagram.com/starsinprague/
Twitter: https://twitter.com/starsinprague
Web: http://www.starsinprague.cz

Ceny a termíny vstupenek:

Základní vstupenka (690 Kč během dubna, 790 Kč do konce května, 850 Kč později a na místě) – obsahem vstupenky je vstup na akci a diskusní panel s Marinou Sirtis.

Výhodný balíček (990 Kč během dubna, 1150 Kč do konce května, 1250 Kč později a na místě) – zvýhodněný balíček obsahuje vstup na akci, na diskusní panel s Marinou Sirtis, společnou fotografii a autogram.

GOLD vstupenka (1890 Kč během dubna, 1990 Kč do konce května) – limitovaná edice 14 vstupenek zahrnuje vstup na akci a na panel s Marinou Sirtis, autogram, na místě vytištěná a podepsaná (druhý autogram) A4-fotografie s hercem, prioritní odbavení a sedadlo v první řadě. Součástí vstupenky je také speciální krátké meet & greet setkání s majiteli GOLD vstupenek těsně před začátkem akce.

Autogram (250 Kč) – podpis od Mariny Sirtis. V ceně je zahrnuta i barevná fotografie k podpisu (cca. 8×10"). Pouze k dispozici pro účastníky s platnou vstupenkou (zakladní, výhodný balíček či GOLD)!!!

Fotografie (290 Kč) – společná fotografie s Marinou Sirtis (doručená digitálně po akci). Pouze k dispozici pro účastníky s platnou vstupenkou (zakladní, výhodný balíček či GOLD)!!!

Místo konání

KC Novodvorská, Novodvorská 1013/151, 14200 Praha

Diskuse

Pořadatel této akce: Stars In Prague, IČ: 73615153