Jiří Pavlica a HRADIŠŤAN & Vlasta Redl s kapelou na KUKSU

Hospital Kuks, Kuks
zobrazit na mapě

Pro tuto akci nejsou vstupenky k dispozici.

O akci „Jiří Pavlica a HRADIŠŤAN & Vlasta Redl s kapelou na KUKSU“

Dnes již legendární projekt, který se mnohým vryl do paměti pod názvem jedné z písní Vandrovali hudci, boural na přelomu osmdesátých a devadesátých let koncertní sály. Oslovil tisíce lidí jedinečným spojením folku, bigbítu a lidové hudby. Když se jej na jaře 2015 rozhodli Vlasta Redl s Jiřím Pavlicou oživit, přilákalo spojení Hradišťanu s Redlovou kapelou do šesti letních amfiteátrů na osm tisíc diváků. Proto se muzikanti rozhodli pokračovat ve společném koncertování i nadále. Ukazuje se, že to bylo rozhodnutí správné. Koncerty jsou velmi úspěšné – potlesky ve stoje a téměř ve všech případech zcela vyprodáno…
Kromě písní z původního programu si muzikanti připravili i řadu novinek. Třináct muzikantů na pódiu znamená, že Pavlicův Hradišťan i Redlova kapela hrají v plných sestavách. Nejprve se každá skupina představí samostatně. Poté se muzikanti začnou pozvolna prolínat, aby nakonec spojili síly a vše vyvrcholilo ve společném programu čirého muzikantství, poučeného ze všech podnětných tvůrčích zdrojů, od folklóru, world music, rocku až po vážnou hudbu. Podmanivé melodie, rozmanité texty, plné sbory, skvělé instrumentální výkony, k tomu sametový alt Alice Holubové a hlavně radost z muzicírování… To všechno se na Vás bude hrnout z podia více než 2,5 hodiny….

Koncert se bude konat na nádvoří Hospitalu Kuks za každého počasí.
Prosíme proto návštěvníky koncertu, aby v případě nepříznivého počasí pamatovali na vhodné oblečení.

Kapacita nádvoří je omezena.
BUDOU ZAJIŠTĚNA MÍSTA K SEZENÍ NA CELOU KAPACITU PRODANÝCH VSTUPENEK (bez označení).

Část výtěžku z koncertu bude použita na podporu Dětského centra ve Dvoře Králové n.L., Dětského oddělení nemocnice v Trutnově a Dětské kliniky ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové.

Akci pořádá nezisková organizace Duhový domov, z.ú. v rámci svého projektu MÚZYKU(k)S.

www.duhovydomov.cz
www.muzykuks.cz

Místo konání

Hospital Kuks, Kuks 81, Kuks

Pořadatel této akce: Duhový domov, z.ú., IČ: 05913136

Prodávejte vstupenky online!
Vytvořte si u nás zdarma stránku vaší akce a začněte prodávat vstupenky či registrace do 5 minut.
Vytvořit akci