Workshop: Jak zaujmout svou myšlenkou a okouzlit publikum?

ČSOB Inspirace, Praha 1
zobrazit na mapě

Pro tuto akci nejsou vstupenky k dispozici.

O akci „Workshop: Jak zaujmout svou myšlenkou a okouzlit publikum?“

Máte talent a skvělou myšlenku! A teď nadešel moment pravdy: prezentovat ji před šéfem, kolegy nebo zákazníky. Jak si je získat na svou stranu? Jak je vybudit k akci, aby vám myšlenku pomohli realizovat?

Je jisté, že talent, dovednosti a zkušenosti hrají důležitou roli ve vašem úspěchu. Ovšem jde tu o daleko víc! Ti nejvlivnější lidé jsou nejenom skvělí komunikátoři, ale mají i silné osobní kouzlo a ví, že v komunikaci nejde o pouhá slova….

Vaše tělo, vaše osobnost, pouhá vaše existence vysílá do okolí celou řadu signálů. A ty jsou tak silné, že ovlivňují to, jak se k vám lidé chovají, jak na vás a vaše myšlenky reagují. A dokonce i to, zda vám důvěřují, nebo ne.

Talent a skvělou myšlenku už máte! Teď si jen představte, jakých úžasných věcí můžete dosáhnout, když posílíte své osobní kouzlo, svůj vliv a schopnost přesvědčivé komunikace! Nevěříte? Přijďte si to vyzkoušet.

Seminářem Vás bude provázet Alena Huberová, komunikační expertka, lektorka a konferenciérka. Ve spolupráci s Presenation.com, Alena školila tým X.GLU, který v červenci zvítězil ve světovém finále soutěže 'Microsoft Imagine Cup‘ v americkém městě Seattle.

PRO KOHO JE WORKSHOP URČEN?

Pro firemní manažery nebo nezávislé podnikatele, kteří si chtějí posílit reputaci a osobní vliv a zároveň přesvědčivě prezentovat své myšlenky, projekty nebo služby při jakýchkoli obchodních setkáních.

VÍCE O VAŠÍ LEKTORCE

Alena Huberová má odborné zázemí v oblasti prodeje, marketingu a komunikace. Po více než 15 let práce v mezinárodních společnostech a života v 5-ti různých zemích Evropy a Asie, opustila korporátní svět, a začala sama podnikat. Práce se stovkami lidí, překonání nejrůznějších překážek v podnikání, a také svého vlastního boje jako „profesionál-introvert“, to vše inspirovalo její nynější byznys, který se stal její celoživotní vášní. Dnes Alena školí top management v mezinárodních společnostech i malé podnikatele a začínající firmy v tom, jak komunikovat, aby zaujali své publikum a posílili svůj vliv ve firmě, a také jak prodat své myšlenky (nebo produkty) a vybudovat si skvělé vztahy s obchodními partnery.

Více info na stránkách: www.alenahuberova.com

REZERVUJTE ONLINE JIŽ DNES

545 Kč >> cena platí pouze pro vstupenky zakoupené v předprodeji
645 Kč >> platba v hotovosti na místě

Místo konání

ČSOB Inspirace, Jungmannovo náměstí 767, Praha 1

Pořadatel této akce: Alena Huberová, IČ: 04696751

Prodávejte vstupenky online!
Vytvořte si u nás zdarma stránku vaší akce a začněte prodávat vstupenky či registrace do 5 minut.
Vytvořit akci