Výlety s IDS JMK

Místo srazu v Brně, Brno
zobrazit na mapě

Pro tuto akci nejsou vstupenky k dispozici.

O akci „Výlety s IDS JMK“

Pro koho jsou Výlety s IDS JMK určeny?

Pro každého, kdo má chuť poznávat území IDS JMK. Na všechny výlety se využívá doprava běžnými spoji IDS JMK, proto je nutná rezervace účasti. Délka pěší chůze se pohybuje mezi 10 a 15 kilometry a pokud není uvedeno jinak, tak je sjízdná i s kočárkem (pokud Vám nedělá problém jízda po lesních a polních cestách, rozhodně nečekejte asfaltky, těch mnoho nebude). Výlety s IDS JMK nejsou určeny organizovaným skupinám nad 6 osob (tyto skupiny mohou výlety absolvovat mimo vyhlášené termíny na základě informací v Archívu výletů). Děkujeme, že umožníte účast individuálním účastníkům a rodinám.

Co jsou Výlety s IDS JMK vlastně zač?

Každý měsíc se podíváme do jiného koutu území IDS JMK. Vždy navštívíme nějaké zajímavé místo. Určitě nečekejte, že budeme navštěvovat frekventované památky, kam se valí davy turistů. Ty zůstanou stranou našeho zájmu, protože tam zvládnete zavítat i bez nás.

Kdo Výlety s IDS JMK pořádá?

Výlety s IDS JMK jsou pořádány pod záštitou koordinátora IDS JMK – společnosti KORDIS JMK, a.s. Někteří členové týmu jsou zaměstnanci koordinátora, nikoliv však v souvislosti s pořádáním Výletů s IDS JMK. Veškeré aktivity související s pořádáním Výletů s IDS JMK jsou dobrovolnou aktivitou.

Více informací získáte na webu: http://vylety.idsjmk.eu/

Místo konání

Místo srazu v Brně, Nádražní 1, Brno

Pořadatel této akce: Výlety s IDS JMK, IČ:

Prodávejte vstupenky online!
Vytvořte si u nás zdarma stránku vaší akce a začněte prodávat vstupenky či registrace do 5 minut.
Vytvořit akci