LETNÍ KVĚTOBRANÍ - party (Československý šarm by Elegantní Česko 2018)

Velkopřevorský palác, Praha 1 - Malá Strana
zobrazit na mapě

Pro tuto akci nejsou vstupenky k dispozici.

O akci „LETNÍ KVĚTOBRANÍ - party (Československý šarm by Elegantní Česko 2018)“

V Elegantním Česku oslavujeme 100. narozeniny Československa projektem Československý šarm. Po celý rok srovnáváme postavení žen ve 12 různých profesích.
Zkoumáme, jak se změnilo od dob T.G. Masaryka až po tu dnešní. V rámci projektu se sejdeme i na této velké společenské akci. Ve jménu krásy, inteligence a šarmu!

Součástí bude přehlídka, na které ukážeme nové limitované kolekce #ceskoslovenskysarm a #bozskanedbalost a několikero výjimečných kousků. Odvyprávíme vám jejich příběhy.

Vystoupí také charismatický zpěvák s nezaměnitelným hlasem Radim SCHWAB, stejně jako výtečná Adéla Zejfartová/Sun­ny Swing.

Uvidíte malou hru Eliška, kterou uvede divadelní spolek BEZGEST z Moravského Krumlova a která je věnována jedné z žen z našeho kalendáře – obdivuhodné automobilové závodnici na bugatti Elišce Junkové.

Na Letním květobraní se potkáte i s geniální kreslířkou Věrkou Vybíralovou. Vystudovaná restaurátorka, která vytvořila speciální formát dynamické rychlokresby, zachytí během minut několik z vás v životní velikosti. A pak bude se svým skicákem zaznamenávat to nej z celé slavnosti. Na toto se těšíme moc, protože máme rádi ty, kdo se nechávají unést magií okamžiku a tvoření je v jejich DNA…

Další novinky k programu už brzy!

Místo konání

Velkopřevorský palác, Velkopřevorské náměstí 4, Praha 1 - Malá Strana

Pořadatel této akce: Mgr. et Mgr. Pavlína Kvapilová, IČ: 02567954

Prodávejte vstupenky online!
Vytvořte si u nás zdarma stránku vaší akce a začněte prodávat vstupenky či registrace do 5 minut.
Vytvořit akci