Digitální nomádství & Couchsurfing

Radnice Brno-Střed, Dominikánská 2, Zastupitelský (společenský) sál, Brno Střed
zobrazit na mapě

Pro tuto akci nejsou vstupenky k dispozici.

O akci „Digitální nomádství & Couchsurfing“

15.3.2018 Autor Travel Bible v Brně!
Zajímá tě jak procestovat svět za pusu, jak si život a práci nastavit tak, abys mohl být kdekoliv, kde budeš chtít? Odpovědi na otázky naleznete v rámci přednášek Couchsurfing kolem světa a Proč a jak cestovat pomalu a dlouho.

Přednáška č.1: Proč a jak cestovat pomalu a dlouho
Až při pomalé cestě na několik měsíců se člověk skutečně ponoří do svobody, kterou získá. Nemusí pospíchat, více si cestu užije, pozná nové přátele, najde skrytá místa, kam ho zavane náhoda, zažije ty nejlepší zážitky. Navíc u toho ušetří – jak peníze, tak životní prostředí. Cestuji po velkou část roku a ukážu vám, jak na to.

Přednáška č.2: Couchsurfing kolem světa
Jak cestovat s minimálním rozpočtem? Vyzkoušejte couchsurfing – nocování u lidí, které spojuje láska k cestování. Katka s Petrem za 484 dní objeli svět. Z Ohňové země se dostali až na Aljašku, prostopovali se Novým Zélandem i australskou pouští, zamilovali si Jihovýchodní Asii a přes Čínu, Mongolsko a Rusko se vrátili zpátky domů. V každé zemi se snažili couchsurfovat aspoň jednou a pokaždé to byl skvělý a zcela unikátní zážitek. Jak couchsurfing funguje, jak se do něj zapojit a na co je potřeba dát si pozor? K čemu mají v tradiční fidžijské vesnici židli? Která země je nejpohostinnější a kde to naopak vázne? A jaké to je, když k vám domů přijede holka z Taiwanu, která nikdy v životě neviděla sníh?

www.festivaldohor.cz

K zakoupené vstupence další osoba zdarma na základě voucheru: https://www.oeav.cz/sites/default/files/stranky/digitalni-nomadstvi-coachsurfing/dohor15-3voucher.pdf

Místo konání

Radnice Brno-Střed, Dominikánská 2, Zastupitelský (společenský) sál, Dominikánská 2, Brno Střed

Pořadatel této akce: festival DO HOR!, IČ: 22907319

Prodávejte vstupenky online!
Vytvořte si u nás zdarma stránku vaší akce a začněte prodávat vstupenky či registrace do 5 minut.
Vytvořit akci