Nessi Gomes - koncert v Praze

Staré purkrabství, 128 00 Praha 2
zobrazit na mapě

Pro tuto akci nejsou vstupenky k dispozici.

O akci „Nessi Gomes - koncert v Praze“

Srdečně zveme na 8. ročník Vegetariánského festivalu, který po sedmi letech existence dokončil proměnu z festivalu zaměřeného zejména na stravování na festival věnovaný udržitelnému a soběstačnému životnímu stylu.
V rámci festivalu Zveme Vás na koncert zpěvačky Nessi Gomes!
Britská zpěvačka a skladatelka Nessi Gomes, která se narodila na malém ostrově Guernsey v portugalské rodině, spojuje vlivy obou částí svého etnického původu, mísí tradiční, emocionální folkovou hudbu Fado s britskou progresivní moderní inspirací.
Přestože většinu svého života strávila na Channel Islands, k bodu obratu jejího hudebního stylu došlo po šesti letech strávených ve Střední Americe. Roky, které prožila daleko od svého domova, otřásly jejím světem a proměnily její tvorbu. Přešla od zjevnějších témat jako je láska, ztráty a zlomená srdce, a pustila se do hlubšího zkoumání svojí vnitřní geografie a strachů, nejistoty, krásy a světla, které tam objevila.
Její podivný a emotivní hlas začal odrážet naprosto upřímný portrét vnitřního světa, kde spolu stíny a světlo, duševní zdraví a šílenství tančí magický tanec; kde jsou odhalena skrytá tajemství.

Místo konání

Staré purkrabství, V Pevnosti 161, 128 00 Praha 2

Pořadatel této akce: Ljudmila Rudčenko, IČ: 88184625

Prodávejte vstupenky online!
Vytvořte si u nás zdarma stránku vaší akce a začněte prodávat vstupenky či registrace do 5 minut.
Vytvořit akci