Otužování a zdravé dýchání podle metody WIM HOFA a Dr. Buteyka

Klub Inspirace, z.s., 74301 Bílovec
zobrazit na mapě

Pro tuto akci nejsou vstupenky k dispozici.

O akci „Otužování a zdravé dýchání podle metody WIM HOFA a Dr. Buteyka“

Zima je stále tady a to je čas na otužování a zdravé dýchání! Je to další ze 3 důležitých pilířů, který nás může učinit zdravější a šťastnější v každodenním životě – jídlo, mysl, tělo :-) Máš další příležitost získat návyky „superlidí“ !
---------------------------CO TO JE ZA AKCI?-----------------------------------
Wim Hof neboli Iceman (ledový muž), jehož příběh je plný chladu a odhodlání je člověk, který drží více než 26 světových rekordů, našel vnitřní klid, zdraví a sílu v otužování díky jedinečné metodě dýchání. Zaběhl například maraton za polárním kruhem pouze v sandálech a kraťasech, nebo zdolal horu Kilimadžáro během 31hodin a 25 minut(světový rekord) opět pouze v kraťasech. Svými skutky boří mýty o biologii člověka a přepisuje dějiny. Avšak i přesto sám tvrdí, že jeho metodu se může naučit kdokoli – což dokazuje také to, že již vycvičil několik desítek tisíc lidí.
~
A přávě Jiří Uhlíř, který se účastnil jeho workshopu a metodu aplikuje již několik let, je toho jednoznačným důkazem. Sám aplikuje ledové koupele, zdolává hory pouze v šortkách, přednáší a učí všechny, jak se cítit lépe, zdravěji a vitálněji. Přijďte se seznámit s Jirkou a zjistěte více o revoluční metodě Wima Hofa a Dr. Buteyka. Během dvou hodin projdeme metody otužování i praktické techniky dýchání, během kterých sami na sobě pocítíte nával energie a síly pouze díky správnému dechu. Jsme přesvědčení, že tato metoda vám může změnit život!

Jirka nám předá také informace získané tréninkem u Patricka McKeowna, přímého žáka Buteyka. Napsal knihu Oxygen Advantage. Což je zjednodušeně Buteykova metoda zaměřená na rekreační i vrcholové sportovce. Pomocí dechových cvičení si sportovci zlepší vzorec dýchání – odstraní špatné dechové návyky a vytrénují tělo, jakoby absolvovali dlouhodobý pobyt ve vysoké nadmořské výšce. Zlepší se jim regenerace těla, výkonnost, lépe snáší fyzickou zátěž a zakyselení těla.

Místo konání

Klub Inspirace, z.s., Tkalcovská 47, 74301 Bílovec

Pořadatel této akce: Klub Inspirace, IČ: 06208754

Prodávejte vstupenky online!
Vytvořte si u nás zdarma stránku vaší akce a začněte prodávat vstupenky či registrace do 5 minut.
Vytvořit akci