JURI kosmonaut - host Divadla bratří Formanů ve Dvoře Králové n.L.

Pivovar Tambor, Dvůr Králové nad Labem
zobrazit na mapě

Pro tuto akci nejsou vstupenky k dispozici.

O akci „JURI kosmonaut - host Divadla bratří Formanů ve Dvoře Králové n.L.“

Divadlo bratří Formanů a jejich nejnovější představení DEADTOWN zahajuje svojí divadelní sezónu 2019 ve Dvoře Králové nad Labem v areálu Pivovaru TAMBOR jako součást oslav 10 výročí založení pivovaru TAMBOR. Doprovodným programem těchto oslav zejména pro děti a rodiče bude také představení divadla Giorgia Bertolottiho s jeho vesmírnou lodí, pod názvem JURI KOSMONAUT.

V průběhu čtyř dní od 8.5.2019 do 11.5.2019 bude odehráno devět představení.

Kapacita jednoho představení je max. 45 míst.

Základní charakteristiky představení jsou: absence gravitace, samota, hrdinství, (zoufalství), ale hlavně touha snít. Juri je intergalaktický průzkumník, který objevuje nové planety a možná i nové formy života. Je to statečný muž, hrdina, mezihvězdný kosmonaut! Nebo možná to je pouze to, co v něm lidé chtějí vidět, protože je klaun.

Publikum se stává speciální posádkou vybranou právě pro toto dobrodružství. Vstupuje do vesmírné lodi, ve které prozkoumá širý nekonečný vesmír a právě Juri publikum cestou provede. V tomto představení chtějí Giorgio Bertolotti a Petr Forman také prozkoumat svět projekcí, animací a video mappingu, který je pro autory velkou a stimulující výzvou, a to především kvůli jejich touze zapojit ho do vyprávění příběhu tak, aby se publikum cítilo být součástí opravdové cesty vesmírem.

Místo konání

Pivovar Tambor, Seifertova 1165, Dvůr Králové nad Labem

Pořadatel této akce: Pivovar Tambor Dvůr Králové nad Labem, IČ: 25251066

Prodávejte vstupenky online!
Vytvořte si u nás zdarma stránku vaší akce a začněte prodávat vstupenky či registrace do 5 minut.
Vytvořit akci