Dech a Wim Hofova metoda aneb v trenkách na Sněžku

Kino Polná, Polná
zobrazit na mapě

Pro tuto akci nejsou vstupenky k dispozici.

O akci „Dech a Wim Hofova metoda aneb v trenkách na Sněžku“

Chcete mít více energie? Potřebujete se lépe koncentrovat na studium? Rádi byste se cítili zdraví a to jak fyzicky, tak po psychické stránce?
Nebo si jen poslechnout zdánlivě neuvěřitelné zážitky s lidským tělem?

Libor Mattuš vám v této přednášce představí dechové techniky, které zlepší váš život. Také se seznámíte s Wim Hofovou metodou, jejíž cílem je vám pomoci být zdravější, šťastnější a silnější. Vyrazili jste v zimě v trenkách na Sněžku? Libor ano a rozhodně má co vyprávět.

Wim Hof, známý jako the Iceman (ledový muž), je Nizozemec, který se věnuje extrémním sportům a je známý svou odolností na extrémní chlad. je držitelem několika rekordů v této oblasti. Wimovo motto zní: “Čeho jsem schopný já se každý může naučit.” Po celém světě pomáhá lidem mít svá těla pod kontrolou a dosáhnout neuvěřitelných výsledků. K jeho klientům patří i celebrity a profesionální sportovci.

Jeho studentem byl i Libor Mattuš, který v roce 2018 jako první Čech dokončil kompletní instruktorský výcvik právě u Wim Hofa.
Libor již přes 10 let pomáhá lidem se zlepšovat v různých oborech včetně cizích jazyků, bojových uměních, silovému a kondičnímu tréninku. Libor se také podílí na víkendech “Hoř pomalu” a je odborníkem na biohacking, pozitivní ovlivňování zdraví a výkonu po stránce fyzické a mentální.

Organizuje FAJRO z.s. ve spolupráci s Liborem Mattušem. Změna vyhrazena.

Místo konání

Kino Polná, Zámek 487, Polná

Pořadatel této akce: FAJRO, IČ: 27038041

Prodávejte vstupenky online!
Vytvořte si u nás zdarma stránku vaší akce a začněte prodávat vstupenky či registrace do 5 minut.
Vytvořit akci