Matthew Rosa & Cashwarriors

Hotel Duo - Praha, Praha 9
zobrazit na mapě

Pro tuto akci nejsou vstupenky k dispozici.

O akci „Matthew Rosa & Cashwarriors“

Stabilní příjem, který máte ze své práce, do které chodíte od 9 do 5, je sice svým způsobem dostačující, ale ne vždy Vám splní vaše sny a cíle. Pracujete tvrdě a svědomitě, a stále žijete od výplaty k výplatě? Dovolená jednou ročně, říká Vám to něco? Pro nás je tento způsob života noční můrou a ne tím, pro co jsme byli stvořeni. Narodili jsme se pro to, abychom v životě dokázali neuvěřitelné věci a užili si ho naplno.

Vydělávejte chytře!

Online business je budoucností, proto se v něm začněte realizovat co nejdříve. Ukážeme Vám, jak se dá vydělávat z mobilu a počítače, a jak se dá vydělávat na největším finančním trhu na světě. Nenechávejte banky zhodnocovat Vaše úspory v jejich prospěch, ale naučte se obchodovat se svými penězi sami.

Tato dovednost Vám umožní stát se časově i finančně nezávislými.

Do Česka poprvé přijíždí Matt Rosa, který je 6. nejvíce vydělávajícím člověkem v network marketingu na světě. Společně s ním i Ivan Paycheck, který je mistrem v oboru kryptoměn.

Pokud chcete v životě dosáhnout úspěchu, musíte se učit od úspěšných. Nenechte si proto ujít příležitosti a přijďte se společně s námi inspirovat takovými velikány, jako jsou právě Matt s Ivanem.

Instagram
@itsmattrosa
@ivanpaychecks
@honzakutnik
@hanarakovicova
@cashwarriors_of­ficial

Místo konání

3.6 2019 Praha Hotel Duo

Začátek 20:00

Door open 19:30

Místo konání

Hotel Duo - Praha, Teplická 492, Praha 9

Pořadatel této akce: Ján Kútník, IČ: 88122751

Prodávejte vstupenky online!
Vytvořte si u nás zdarma stránku vaší akce a začněte prodávat vstupenky či registrace do 5 minut.
Vytvořit akci