13. PR Brunch: Jak propojit brand šéfa s brandem firmy

kavárna MOJO, Praha 5
zobrazit na mapě

Pro tuto akci nejsou vstupenky k dispozici.

O akci „13. PR Brunch: Jak propojit brand šéfa s brandem firmy“

Třináctý PR Brunch s agenturou Pram Consulting vám přinese důvody a návody pro budování image vašeho lídra, tak aby z jeho reputace těžila i vaše organizace.

Agentura Pram Consulting společně s Médiářem pořádá 9. ledna další ranní PR Brunch. Tentokrát se akce bude věnovat brandingu ředitelů, majitelů firem a organizací.

Mezi prezentujícími budou:

Jitka Plchová, PR & Communication Manager Lasvit

Ladislav Kříž, vedoucí mediálního útvaru a mluvčí skupiny ČEZ

Jiří Cívka, Chief Corporate Responsibility Officer & Senior PR manažer skupiny AXA ČR/Slovensko

Byznys lídři se většinou zodpovídají třem hlavním skupinám: představenstvu, investorům a regulátorům. Díky sociálním médiím jsou, také hodnoceni veřejným míněním a tím ovlivňují reputaci organizace pro kterou pracují. Jak propojit korporátní komunikaci s komunikací lídra firma? Jak lídra ke komunikaci přimět? Jak komunikaci nastavit a měřit? Které komunikační aktivity zvolit?

Patrik Schober, managing partner PR agentury PRAM Consulting, zahájí PR Brunch a vysvětlí návštěvníkům více o důležitosti komunikace lídrů firem, významu jednotlivých aktivit a přidá tipy na zavedení této disciplíny do komunikační strategie organizace.

Následovat budou přednášky tří hostů:

Jitka Plchová nás seznámí s komunikací a budováním brandu Leona Jakimiče, zakladatele a majitele společnosti Lasvit a využití jeho brandu ve spojení s jeho společností.

Ladislav Kříž bude prezentovat přístup ke komunikaci vysoce postavených manažerů ve společnosti, která je obchodovaná na burze a většinovým vlastníkem je stát.

Jiří Cívka se podělí o své zkušenosti s nastavením komunikace lídra firmy, který pochází ze zahraničí, z odlišné kultury s rozdílnou mentalitou a nehovoří česky.

Zajímá vás, jak vypadaly předchozí PR Brunche a co bylo jejich tématem? Více informací najdete na našem blogu

Pokud nechcete platit kartou, kontaktujte nás na prbrunch@pram.cz.

Místo konání

kavárna MOJO, Karolinská 1, Praha 5

Pořadatel této akce: PRAM Consuting, IČ: 27200761

Prodávejte vstupenky online!
Vytvořte si u nás zdarma stránku vaší akce a začněte prodávat vstupenky či registrace do 5 minut.
Vytvořit akci