literárně-hudební večer: Dubnička-Lahoda

2 deci Vinohrady, Praha 2
zobrazit na mapě

Pro tuto akci nejsou vstupenky k dispozici.

O akci „literárně-hudební večer: Dubnička-Lahoda“

Zveme Vás na hudebně-literární večer známé autorská dvojice Dubnička – Lahoda. Přijďte a zažijte originální vystoupení.. hravé texty, melodickou hudbu, minimalistickou poezii, veselé historky, humor i nostalgii.. 

Symbolické vstupné: 100 Kč / osobu
(v ceně vstupného je welcome drink)O autorech:

Vilém Dubnička (autor textů)
Pochází z Hustopeč nad Bečvou, takže je vlastně tak trochu Valach! Vystudoval Obchodní akademii ve Valašském Meziříčí, ale to byl omyl. Absolvoval činoherní herectví na DAMU a deset let hrál v činohře Divadla J. K. Tyla v Plzni. Pak se stal režisérem a založil festival Divadelní léto pod plzeňským nebem. Moderuje pořad Cyklotoulky/Běž­kotoulky na ČT Sport, je na volné noze, hraje, zpívá, píše písničky a je to veselý muž.

Zdeněk Lahoda (autor hudby)
Žil odmala v Horšovském Týně, takže je vlastně tak trochu Chod! Vyučil se výrobě a opravě hudebních nástrojů v Kraslicích, ale jeho nejlepším nástrojem je hlas. Deset let zpíval v opeře Divadla J. K. Tyla v Plzni, založil mužské vokální kvinteto Hlasoplet, Sdružení Ty a Já a dětský sbor Lahoda. Nyní je na volné noze, hraje, zpívá, píše písničky a je to veselý muž.

Místo konání

2 deci Vinohrady, Americká 339/39, Praha 2

Pořadatel této akce: BON Media s.r.o., IČ: 25052781

Prodávejte vstupenky online!
Vytvořte si u nás zdarma stránku vaší akce a začněte prodávat vstupenky či registrace do 5 minut.
Vytvořit akci