Probuzení vnitřní síly

Živá voda, 544 01 Kohoutov, okres Trutnov
zobrazit na mapě

Pro tuto akci nejsou vstupenky k dispozici.

O akci „Probuzení vnitřní síly“

Probuzení vnitřní síly
Mimořádná příležitost – prodloužený kurz již od středy

CO TĚ ČEKÁ?
Kurz první úrovně je úvodem na cestě sám k sobě.
Naučí Tě probudit a vnímat Tvou vnitřní energii, dobíjet ji a obnovovat.
Ukáže Ti cestu, jak se s její pomocí zbavit svých strachů, úzkostí a pocitu viny, jak zlepšit své zdraví a zharmonizovat vztahy.
Pomůže Ti najít Tvou sebehodnotu a přijmout se se vším všudy.
Uvědomíš si, kým skutečně jsi a přestaneš se ohlížet na to, co si o Tobě myslí druzí.
Naučíš se svobodně projevovat své emoce – i ty, které už dlouhé roky držíš v sobě.
Objevíš své vnitřní bloky, které Tě omezují při cestě k Tvému vysněnému životu.
Naladíš se na své vnitřní vedení, intuici, srdce.
Ochutnáš velmi silnou a účinnou techniku pro sebepřijetí.
Odneseš si mnohé techniky a cvičení, které můžeš dále využívat v běžném životě při překonávání překážek, pro zvládnutí stresu a pro nastolení vnitřního klidu.
Na tomto kurzu Tě čeká celý jeden den bohatého programu navíc!
Tvoje vědomí ovlivňuje Tvoji budoucnost. Začni žít život jaký chceš. Všechno je možné!

Kurz bude probíhat v Centru Živá voda. Je to nádherné, s láskou vybudované místo v krásné přírodě. Sama Živá voda je vědomá a jen pobyt v jejím prostoru léčí a harmonizuje na mnoha úrovních. Je plná pramínků vody, lásky a moudrosti.

  • UBYTOVÁNÍ

bez ubytování (250 Kč/den)
ubytování na matraci (250 Kč/noc)
ubytování na posteli (+ jednorázově 50 Kč povlečení) (360 Kč/noc)

  • OBČERSTVENÍ

bez stravy
plná penze (400 Kč/den)

LEKTOŘI

Tomáš Michal

Sportovec, cestovatel milující život a všechno co k němu patří, srdcem lektor a trochu možná i šaman, nadšenec pro zázraky kvantové fyziky v praktickém každodenním životě. Na svých cestách poznal spoustu mistrů, učení a technik, které postupně otestoval v řadě náročných situací a utvořil z nich harmonický celek. Pomáhá lidem na cestě osobního rozvoje nacházet svoje pravé já, osvobodit se od starých programů a vzorců a žít tak ve svobodě a harmonii. Při svém poslání propojuje řadu technik a aktivuje tak jejich plný potenciál. Jeho techniky pomáhají napojit se na svůj vnitřní zdroj a naladit se na nejvyšší vibrace.

Míša Adamová

Poskytuje psychoterapeutické poradenství on-line na platformě Terap.io nebo při osobních setkáních. Věnuje se také regresním terapiím (roční výcvik absolvovala u Míly Lukášové) a spolupracuje na koordinaci seberozvojových seminářů v Ivančicích a okolí. Spolulektoruje na kurzech KvanTry. Současně je ve výcviku u tantrické učitelky Ma Ananda Sarita.
Míša sama o sobě: "S manželem Jiřím (ne)vychováváme 3 děti, Štěpána 16, Leonu 13 a Ditu 11 a děti (ne)vychovávají nás. Rosteme spolu. Životem nás doprovází i fenka Adel a kocour Felix. Mou vášní je tantra, tanec, plavání a psaní. V roce 2016 jsem prošla náročnou životní proměnou, nazvala bych ji psychospirituální krizí. Od té doby vnímám nesmírnou velikost a zázrak života, za který jsem vděčná. "

Martina Magdalena Húsková

Účastnice, asistentka i lektorka na kurzech Umění vědomého bytí – KvanTry. Absolventka a asistentka několika seminářů s ženskou tantrickou tématikou a tématikou Dark erosu – cesty přijetí vlastního stínu. Lektorka ženských seminářů, tantrická masérka, nyní v ročním tantrickém výcviku pod vedením Jana Komedy, Jitky Mandalam a Johna Hawkena a na šamanské cestě pod záštitou Jorgeho Redtail Hawk Arenivara.
Martina Magdaléna sama o sobě: „V osobním životě jsem zejména nadšená cestovatelka (a to nejen v pozemských dimenzích) a konzultantka při plánování dovolených (v této době se věnuji zejména pobytům na Maledivách). Jedním z mých velkých darů je kromě vědomého doteku, schopnost propojování a sdílení kontaktů a soucitné naslouchání. Mou vášní je svobodně a naplno žít v proudu hojnosti a vděčnosti. Na nekonečném výletu sama k sobě, do svého středu, své duši, ke svému srdci a k rozvzpomínání, si na své zapomenuté schopnosti z minulých životů jsem od svého dětství. Na spirituální cestu mě přivedla v roce 2000 v Dírné malé vesničce poblíž Červené Lhoty úžasná dáma Jaroslava Zemanová a to šířením tištěných brožur na různá témata pod názvem Rozhovory se životem od její příbuzné duchovní učitelky Pavly Kašparcové a také seznámením s jogovou učitelkou a budhistickou praktikantkou Dr. Michaelou Klos. Společně jsme navštívily v r. 2008 jižní Indii a poté v r. 2010 Bali.“

Místo konání

Živá voda, Kohoutov 143, 544 01 Kohoutov, okres Trutnov

Pořadatel této akce: KvanTra s.r.o., IČ: 04880935

Prodávejte vstupenky online!
Vytvořte si u nás zdarma stránku vaší akce a začněte prodávat vstupenky či registrace do 5 minut.
Vytvořit akci