Jak platit na Ticketon

Vstupenky Ticketon.cz koupíte z každého počítače, mobilu tabletu, nebo v hotovosti u vybraných partnerů a akcí.

Platební kartou

Za vstupenky na Ticketon.cz můžete zaplatit všemi běžnými typy platebních karet. Za platbu kartou na Ticketon.cz neplatíte žádné přidané poplatky jako jinde.

Rychlá platba přes banku

Nabízíme možnost uhradit vstupenky rychlým převodem, kde ihned evidujeme příchozí platbu a vstupenky tak máte okamžitě – na rozdíl od klasického bankovního převodu, který trvá většinou 1 pracovní den.

Klasický bankovní převod

Platba za vstupenky bankovním převodem má na rozdíl od okamžitých plateb (platby kartou a rychlými tlačítky bank) svá specifika.

Nejdůležitější je vědet:

  • Údaje k platbě obdržíte vždy na email a zároveň jsou zobrazena na stránce v momentu objednání. Pokud Vám na mail nedorazily informace, zkontrolujte záložku spam. V opačném případě jste neprovedli objednávku bankovním převodem a danou emailovou adresou.
  • Platbu proveďte co nejdříve
  • Platba musí být připsána na náš účet do 48 hodin (započítávány jsou pouze všední dny)
  • Pokud uplyne 48 hodin dle bodu výše a platba není připsána, rezervace automaticky propadá
  • Vyčkejte, transakce na bankovním účtu načítáme stále v reálném čase, ale převod v ČR trvá minimálně 24 hodin mezi různými bankami.
  • Platba bankovním převodem je možná nejpozději 5 pracovních dnů před začátkem akce.

Po připsání peněz na náš účet se stane:

Přijde vám na email potvrzení o platbě a v případě, že jste zvolili způsob doručení elektronických vstupenek E-ticket či M-ticket, obdržíte tyto vstupenky rovněž v příloze emailu, případně je budete mít k dispozici ke stažení do vašeho chytrého telefonu.
U jiných typů doručení obdržíte vstupenky dle specifikace při výběru. Pošta 8 dní, Kurýr do 4 hodin, EMS do 2 dnů.

Doporučujeme nevyužívat pro platbu převodem poštovní poukázky (složenky), peníze nemusí jejich prostřednictvím dorazit včas.