Možnosti doručení vstupenek

Jakmile si vyberete konkrétní vstupenky, nabídneme vám několik možností způsobu jejich doručení.

Šíře nabízených možností doručení vstupenek může být u jednotlivých akcí odlišná.

Způsoby doručení při nákupu on-line

  1. E-ticket: vytisknete si pohodlně doma
  2. M-ticket: vstupenky si stáhnete do vašeho chytrého telefonu (aplikace pro iOS, Android či passbook pro iOS)

Detailní popis jednotlivých možností

E-ticket

E-ticket je elektronická vstupenka, kterou si ihned po zaplacení vytisknete sami doma nebo kdekoli kde máte přístup k počítači a tiskárně.

Jak vytisknout:

Ke zobrazení a vytištění E-ticketu potřebujete prohlížeč souborů ve formátu PDF, například Adobe Reader, který je ke stažení zdarma na stránkách firmy Adobe.
Vstupenku ve formátu pdf vám po zaplacení pošleme obratem na váš email. Vstupenku si rovněž můžete vytisknout i přímo ze stránek ticketon.cz – stačí se jen přihlásit pod stejným uživatelským emailem a heslem, ze kterého byla objednávka vytvořena. Po přihlášení klikněte na „Seznam mých rezervací“ a poté vyberte konkrétní vstupenku pro tisk.

M-ticket

M-ticket je elektronická vstupenka, kterou si ihned po zaplacení můžete stáhnout do svého chytrého telefonu.

Jak stáhnout do telefonu:

Ke stažení M-ticketu potřebujete telefon s operačním systémem Android, nebo iOS do kterého si zdarma stáhnete naše aplikace (zde). Do stažené aplikace se přihlásíte prostřednictvím stejného uživatelského účtu a hesla jaké jste použili při nákupu a vstupenky se vám automaticky stáhnou.
V případě operačního systému iOS můžete využít pro zobrazení vstupenek aplikaci passbook, která je již ve vašem telefonu nainstalovaná od výrobce – stačí si jen stáhnout mail od ticketonu do telefonu či tabletu a kliknout na soubor passbook.

Vstup na akci:

Elektronická vstupenka je vybavená unikátním čárovým kódem a bude po předložení u vstupu do místa konání akce zkontrolována čtecím zařízením. Po její kontrole již nelze vstupenku dále použít. Ujistěte se prosím, že nedojde ke kopírování vašich vstupenek.

Další upozornění:

Služba E-ticket nebo M-ticket je umožněna pouze u vybraných akcí.
Ticketon neodpovídá za žádné obtíže způsobené neoprávněným zkopírováním této vstupenky.
Doručení vstupenky prostřednictvím služby E-ticket nebo M-ticket může být zpoplatněno až do výše 50Kč (u jednotlivých akcí může být odlišné).