Reference promotérů

Od roku 2012, kdy je Ticketon.cz na trhu, jsme poskytli prostor pro prezentaci a efektivní online prodej vstupenek několika stovkám různých akcí. Ať už se se jedná o běžný předprodej, nebo akce vyžadující naší marketingovou podporu, vždy se snažíme dosáhnout společného cíle – co nejvíce návštěvníků na vaší akci. Co o nás říkají naši klienti?

Prague Car Festival

Pro Prague Car Festival jsme vedle online předprodeje zajišťovali také marketingovou kampaň, kterou se nám podařilo účinně zasáhnout danou cílovou skupinu, rozšířit povědomí o akci a přivést veletrhu nové návštěvníky.

„Se spoluprací jsme byli spokojeni, při druhém ročníku byl i díky Ticketonu pěkný nárůst návštěvnosti a výrazný nárůst zájmu o předprodej. Počítáme se spoluprací i při dalším ročníku.“

Martin Apeltauer, pořadatel

 

 

Asociace direkt marketingu, ecommerce a zásilkového obchodu

S Asociací direkt marketingu, ecommerce a zásilkového obchodu (ADMEZ) dlouhodobě spolupracujeme při pořádání odborných konferencí.

„Ticketon je skvělé řešení pro naše potřeby na pořádání konferencí.“
Tomáš Jindříšek Managing Partner Dark Side, Předseda představenstva Asociace direkt marketingu, ecommerce a zásilkového obchodu (ADMEZ)

 

 

KD Rubín

Brněnskému KD Rubín dlouhodobě zajišťujeme online předprodej vstupenek.

„Spolupráce s firmou Ticketon je výborná. Díky on-line prodeji se nám daří uspokojit více zákazníků.“

 

 

Pepe Sršeň, manager skupiny Škwor

Pro koncerty skupiny Škwor jsme opakovaně zajišťovali online předprodej, vždy s velkým ohlasem našich zákazníků.

„Kdykoli jsme použili služby Ticketon, tak jsme byli vždy spokojeni. Celý systém fungoval i na turné při větších návštěvách a to je vždy nejdůležitější!“

 

 

 

 

Naši partneři